PRZERWA TECHNICZNA

Pracujemy nad nową wersją strony, wracamy już niebawem

Zapraszamy na nasz kanał na facebooku /PromotorFirm

biuro@promotorfirm.pl

Gdzie?

ARTYKUŁ

,Zagłosuj na swoje miasto'' - zbuduj plac zabaw przy Przedszkolu nr 2 w Choszcznie!

2012-05-22
Place zabaw ? Muszkieterowie to największa akcja społeczna Fundacji Muszkieterów, która w tym roku ma już swoja piątą edycję. Właśnie w ramach tej akcji, od trzech lat, organizowany jest konkurs ,,Zagłosuj na swoje miasto''.
Polega on na głosowaniu sms ? owym, które pozwoli wyłonić miejscowość , gdzie powstaną nowe, piękne place zabaw. Podczas najbliższych kilku lat, w każdej miejscowości, gdzie znajdują się sklepy Intermarche i Bricomarche, mają powstać miejsca do zabawy dla naszych najmłodszych pociech.

Choszczno całym sercem przyłączyło się do akcji ,,Zagłosuj na swoje miasto''. Chociaż początkowo, nasze notowania w sms-owych wyścigach nie były najwyższe, obecnie znajdujemy się w ścisłej czołówce (na drugim miejscu). Wygrana jest coraz bliżej, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich czytelników, a w szczególności przedsiębiorców do wzięcia udziału w głosowaniu. Chyba żaden rodzic nie chciałby, aby jego dziecko podczas letnich dni spędzało czas przed komputerem lub telewizorem. Zróbmy więc coś w tym kierunku. Zamiast wciąż narzekać na brak zaangażowania w organizacji miejsc wypoczynku ze strony gminy, osiedli, wspólnot mieszkaniowych, sami podejmijmy inicjatywę. Teraz, Muszkieterowie dają nam ku temu doskonałą i niewymagającą wielkiego wysiłku okazję. Pokażmy się z jak najlepszej strony jako miasto, w którym żyje społeczeństwo obywatelskie, ale przede wszystkim zawalczmy o szansę na powstanie w Choszcznie kolorowych, nowoczesnych i bezpieczneych placów zabaw.

-Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Choszczna do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Choszczno może być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom ? podkreśla Marek Furgas, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.
Do tej pory w ramach akcji ,,Place Zabaw Muszkieterowie'', udalo się wybudować 76 placów zabaw o łącznej wartości 2,6 mln złotych.

W Choszcznie, szczególnie mocno w walkę o plac zabaw, zaangażowało sie Przedszkole nr 2 ,,Tęczowa Kraina'' przy ul. Sucharskiego 9. Trzymamy kciuki za to, aby dzieciaki nie zawiodły się na nas i w najbliższym czasie mogły korzystać z nowego miejsca rozrywki. Doceńmy to jaką szansę daje nam Grupa Muszkieterów, ktora dzięki tej akcji staje się przykładem na to, ze niewiele trzeba, aby powstało coś dobrego, pożytecznego, przynoszącego radość. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać sms o treści PLAC 218 pod numer 7168, ktorego koszt to 1,23. Głosowanie trwa do końca maja. Jedna złotówka może wywołać setki uśmiechów na twarzach naszych dzieci.